Pavel Kocian Pavel Kocian , 25. 12. 2008 20:23
Slovenský curlingový zväz praje všetkým curlingovým hráčom, fanúšikom a divákom tohto olympijského športu krásne prežitie Vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2009.
viac...

Do prvej ligy postúpili hráči Martina a hráčky ACE Teamu
Pavel Kocian Pavel Kocian , 25. 12. 2008 19:51
Barážovú účasť v kategórii mužov si druhým miestom v II. lige vybojovalo družstvo Europartners Modra. V boji o postup do najvyššej súťaže sa stretne s Adarou Trnava.
viac...

Slovenky na ME vo Švédsku na 8., Slováci na 11. mieste
Pavel Kocian Pavel Kocian , 15. 12. 2008 10:10
Reprezetntačné družstvo žien zaznamenalo na európskom šampionáte bilanciu dvoch víťazstiev a troch prehier, tím mužov zvíťazil v troch zápasoch z ôsmich stretnutí.
viac...

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY
František Pitoňák František Pitoňák , 6. 12. 2008 15:50
S účasťou slovenských tímov sa vo švédskom Örnsköldsviku začnú dnes curlingové majstrovstvá Európy mužov a žien. Slovensko budú reprezentovať takisto ako v minulom roku muži majstrovského Curling Clubu Poprad a ženy 1.CC Bratislava.
viac...

OLYMPIC HOPES
František Pitoňák František Pitoňák , 30. 11. 2008 11:16
Od piatka do nedele sa v Prahe konal 4. ročník medzinárodnej curlingovej súťaže OLYMPIC HOPES pre deti do 15 rokov.
viac...

Druhá liga v Prahe cez víkend 13. a 14. decembra
Pavel Kocian Pavel Kocian , 14. 11. 2008 9:44
Zápasy druhej najvyššiej slovenskej súťaži sa budú hrať v sobotu od 9.00 hod. do nedele 16.00 hod.
viac...

Uzávierka prihlášok na majstrovstvá SR v pároch do 1. decembra
Pavel Kocian Pavel Kocian , 31. 10. 2008 21:55
Víťazný tím má právo reprezentovať Slovensko na budúcoročných majstrovstvách sveta, ktoré sa budú konať v apríli v Taliansku.
viac...

Triumf mužov CC Poprad a žien 1. CC Bratislava
Pavel Kocian Pavel Kocian , 26. 9. 2008 6:29
V slovenskej lige víťazi obhájili majstrovský titul.
viac...

Na Bratislava Open prvé tri miesta pre slovenské družstvá
Pavel Kocian Pavel Kocian , 17. 9. 2008 2:01
Víťazom turnaja sa v konkurencii 32 tímov stal CC Poprad, na druhom mieste skončil tím Europartners Modra, tretiu priečku obsadil 1. CC Bratislava.