1. liga mužov 2017/18




dráha A

dráha B
tréning zápas Sobota 11.-novembra


08:35:00 09:00:00 martin 1. cc ba
stonehunters trnava
11:35:00 12:00:00 paralympic poprad
gentlemen spirit
15:05:00 15:30:00 trnava martin
1. cc ba stonehunters
18:05:00 18:30:00 spirit poprad
paralympic gentlemen


Nedeľa 12.-novembra


08:35:00 09:00:00 gentlemen 1. cc ba
poprad trnava
11:35:00 12:00:00 spirit martin
paralympic stonehunters
15:05:00 15:30:00 trnava gentlemen
1. cc ba poprad
18:05:00 18:30:00 paralympic martin
stonehunters spirit


Sobota 9.-decembra


08:35:00 09:00:00 spirit trnava
1. cc ba paralympic
11:35:00 12:00:00 poprad gentlemen
stonehunters martin
15:05:00 15:30:00 paralympic trnava
1. cc ba spirit
18:05:00 18:30:00 poprad stonehunters
gentlemen martin


Nedeľa 10.-decembra


08:35:00 09:00:00 martin poprad
paralympic spirit
11:35:00 12:00:00 trnava 1. cc ba
gentlemen stonehunters
15:05:00 15:30:00 martin paralympic
poprad spirit
18:05:00 18:30:00 trnava stonehunters
1. cc ba gentlemen


Sobota 20.-januára


08:35:00 09:00:00 martin trnava
spirit 1. cc ba
11:35:00 12:00:00 poprad paralympic
stonehunters gentlemen
15:05:00 15:30:00 martin spirit
1. cc ba trnava
18:05:00 18:30:00 stonehunters paralympic
gentlemen poprad


Nedeľa 21.-januára


08:35:00 09:00:00 trnava poprad
paralympic 1. cc ba
11:35:00 12:00:00 spirit stonehunters
martin gentlemen
15:05:00 15:30:00 poprad 1. cc ba
trnava paralympic
18:05:00 18:30:00 martin stonehunters
spirit gentlemen


Sobota 10.-februára


08:35:00 09:00:00 gentlemen trnava
spirit paralympic
11:35:00 12:00:00 1. cc ba martin
stonehunters poprad
15:05:00 15:30:00 trnava spirit
gentlemen paralympic
18:05:00 18:30:00 stonehunters 1. cc ba
poprad martin








prvy trening a tmave kamene ma prve druzstvo v rozpise


trening prveho tímu sa zacina 25 minut pred kazdym zapasom

trening kazdeho timu trva 9 minut, po ktorom nasleduje meranie LSD

vyhodu posledneho kamena v 1. ende ma druzstvo s lepsim LSD

Súpisky
CC Martin: Jur. Gallo, Mišun, Kaprálik, J. Polák, Jan. Gallo, Sporina
CC Poprad: Pa. Pitoňák, Pe. Pitoňák, T. Pitoňák, F. Pitoňák
Spirit: Hvizdoš, Kurth, Trsťan, Marček
1. CC Bratislava: Horáček, Masaryk, Sýkora, Červenka, Kocian
Stone Hunters: Tomaško, Moravčík, Jurkovič, Groch, Derzsi, Vaško, Peťko
Trnava: Šimanský, Bartovič, Kúdela, Dočolomanský
1. CC Gentlemen: Kapolka, Balšan, Krčmár, Vojtek, Kardošinec
Paralympic Team: Ďuriš, D. Pitoňák, Lyocsa, Kunkelová, Zaťko
RSS

 

 

 

 

 

 


Slovenský curlingový zväz
Mostová 2
811 03 Bratislava

Tel.: +421 905 606229
Email: info@curling.sk
Web: www.curling.sk

 

 

 

 

 

 

 


IČO: 37841866
DIČ: 2021718534

IBAN: SK7202000000002805070259